Lars leugenaar - Het pudding probleem

Auteur/artiest:

Berger, Joe

Lars vindt de waarheid maar ingewikkeld Dit is Lars. Op het eerste gezicht is hij een heel ... Lees meer

ISBN:9789020672817
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Uitgever: Kluitman
Datum uitgave: september 2018
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • Cadeautje? Laat het inpakken
  • Diverse bezorg- en afhaalopties
  • Korting bij grotere aantallen
€ 14.99

Lars vindt de waarheid maar ingewikkeld Dit is Lars. Op het eerste gezicht is hij een heel gewone jongen. Hij woont samen met zijn vader, moeder, zus en hun kat Pudding. Er is maar één ding een beetje anders aan Lars. Hij LIEGT. Nogal veel, en over van alles! Hij doet het niet eens (altijd) expres en hij wil best eerlijk zijn. Maar de waarheid is vaak zo ingewikkeld... en onhandig. Dus werkt Lars zich keer op keer flink in de nesten. Tot het ernaar uitziet dat hij nog maar één uitweg heeft: de waarheid vertellen! Maar bij Lars weet je dat nooit zeker... Het Pudding probleem is het eerste boek in een briljante nieuwe serie van Joe Berger. Voor fans van Tom Groot en Het leven van een Loser: Lars Leugenaar is eigenzinnig, grappig, ad rem en hart¬verwarmend. Niemand minder dan kinderboekenauteur Manon Sikkel verzorgde de Nederlandse vertaling.

ISBN / EAN : 9789020672817
Auteur : Berger, Joe
Uitgever : Kluitman
Afmetingen : 141 x 193 x 28 mm
NUR-code : 282 - Fictie 7 - 9 jaar
Pagina's : 240
Producttype : Hardback
Bindwijze : Ingenaaid
Aantal beoordelingen: 0 Gemiddelde beoordeling:

Deel uw mening met anderen en geef door wat u van dit boek vindt!

Beoordeling *

Uw emailadres zal niet openbaar worden gemaakt.

Nog geen reviews.

Met uw aankoop bij Kameel.nl steunt u het goede doel!

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2019 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)