Aan elkaar gewaagd

Auteur/artiest:

Hake, Cathy Marie

Als haar bedrog aan het licht komt, verandert alles en blijken ze opeens aan elkaar gewaagd te ... Lees meer

ISBN:9789492408068
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Uitgever: De Parel
Datum uitgave: september 2017
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • Cadeautje? Laat het inpakken
  • Diverse bezorg- en afhaalopties
  • Korting bij grotere aantallen
€ 21.50

Als haar bedrog aan het licht komt, verandert alles en blijken ze opeens aan elkaar gewaagd te zijn…

Lady Sydney Hathwell had zich niet kunnen voorstellen dat ze ooit mannenkleding zou aantrekken, maar als haar oom Fuller op het verkeerde been wordt gezet door haar naam en aanneemt dat ze man is, lijkt dat het antwoord op haar problemen. Als ‘Syd’ reist ze af naar Texas, met de bedoeling zich zo snel mogelijk te ontdoen van haar vermomming, maar het gearrangeerde huwelijk dat ze is ontvlucht, haar ooms houding ten opzichte van het schone geslacht en haar eigen trots dwingen haar om de schijnvertoning veel langer dan ze had bedacht op te houden.

Tim Creighton is ontsteld wanneer hij de spichtige knaap in het oog krijgt. Moet dat papkind Fullers neef voorstellen? Dankbaar voor het feit dat zijn baas er niet is om getuige te zijn van de aankomst van zijn nieuwe familielid, besluit Tim om hem te veranderen in een man die respect afdwingt.

Als Sydneys ware identiteit wordt onthuld, is Tim niet van plan om haar ook nog maar iets wat enigszins mannelijk is te laten doen. Maar Sydney laat zich niet zomaar aan de kant zetten en al snel blijkt dat ze nogal aan elkaar gewaagd zijn…


Voor de liefhebbers van Karen Witemeyer en Deeanne Gist.
ISBN / EAN : 9789492408068
Auteur : Hake, Cathy Marie
Uitgever : De Parel
NUR-code : 302 - Vertaalde literaire roman, novelle
Bindwijze : Ingenaaid
Aantal beoordelingen: 1 Gemiddelde beoordeling: 4

Deel uw mening met anderen en geef door wat u van dit boek vindt!

Beoordeling *

Uw emailadres zal niet openbaar worden gemaakt.

Recensie Kameel.nl (Carolien Boogert)

4
11 april 2017

‘Sydney...’
Het verhaal speelt zich af in 1890 en we bevinden ons in New York. Mejuffrouw Sydney Hathwell, onlangs wees geworden, bezoekt Rexall Hume, bruidegom in spe. Het wordt Sydney al gauw duidelijk dat de verwachtingen van deze kennismaking weer uit elkaar liggen, waar Sydney haar mening komt vormen, geeft Rexall min of meer aan dat ze al uitgehuwelijkt is aan hem. Dat zint Sydney niet, want de beste man is niet geïnteresseerd in haar persoon, bemerkt ze.

Sydney trekt haar eigen plan. Ze plant een familiebezoek elders en verdwijnt van het toneel. Middels briefwisseling wordt dit bezoek vastgelegd en dat zorgt wel voor spraakverwarring. In Texas, waar uncle Fuller woont, is Sydney namelijk ook een jongensnaam! Dit brengt uitdagingen mee voor Sydney en brengt haar in lastige maar ook leuke situaties!

De verhaallijn is echt origineel, leuk om te lezen. Hoewel in dergelijke romans de uiteindelijke uitkomst vaak snel duidelijk wordt, is de weg ernaar toe erg creatief beschreven. Het trekt de aandacht van begin tot eind. En ja, uiteindelijk gebeurt waar ze vanaf pagina 50 al op hoopt. Leest lekker weg!

Waarom wel lezen: leest makkelijk, schrijfwijze is vindingrijk, het maakt je aan het lachen.
Wanneer niet lezen: als je geen zin hebt in zoetsappige romantiek die via een omweg uiteindelijk waarheid wordt.
Aantal sterren: 4

Carolien Boogert, april 2017
Lees meer recensies van Carolien Boogert

Met uw aankoop bij Kameel.nl steunt u het goede doel!

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2017 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)