Vloek van kasteel Vrijborgh

Auteur/artiest:

Visser, Michelle

'De vloek van kasteel Vrijborgh' van Michelle Visser is een middeleeuwse roman vol sfeer en ... Lees meer

ISBN:9789020551617
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Uitgever: Christelijke Boekencentrale 't Gulden Boek
Datum uitgave: juni 2023
  • Verzending via PostNL
  • Cadeautje? Laat het inpakken
  • Diverse bezorg- en afhaalopties
  • Korting bij grotere aantallen
€12.50 € 21.00

'De vloek van kasteel Vrijborgh' van Michelle Visser is een middeleeuwse roman vol sfeer en spanning, perfect voor fans van Ken Follet en Femke Roobol.

Het is 1323. De wrede ridder Jan probeert vanuit kasteel Vrijborgh zijn macht te vergoten over Deventer, Zwolle en Kampen. Zijn kinderen huwelijkt hij uit om zijn positie te verbeteren. Wanneer jongste dochter Beatrijs zich wil huwen met een ongeschikte kandidaat, zet Jan haar gevangen in een klooster. Als daarna de pest uitbreekt, is niemand zijn leven meer zeker. Is er toch hoop dat Beatrijs haar geliefde terugziet?

ISBN / EAN : 9789020551617
Auteur : Visser, Michelle
Uitgever : Christelijke Boekencentrale 't Gulden Boek
Afmetingen : 140 x 210 x 27 mm
NUR-code : 342 - Historische roman (populair)
Pagina's : 320
Producttype : Paperback / softback
Bindwijze : Ingenaaid
Aantal beoordelingen: 0 Gemiddelde beoordeling:

Deel uw mening met anderen en geef door wat u van dit boek vindt!

Beoordeling *

Uw emailadres zal niet openbaar worden gemaakt.

Nog geen reviews.

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2024 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)