Boeken visual
Boeken

Romans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Ongekend

    Runhaar, Jose

    Romans, april 2020

    Kort nadat Lara Steege is geboren, verdwijnt haar vader plotseling uit haar leven. Ze groeit op met haar moeder en zus, die beiden gezworen hebben nooit over hem te zullen spreken. Maar Lara heeft een sterke behoeft ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN: 9789058041685
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
  • Productafbeelding Zonder afscheid

    Zonder afscheid

    Ridder, Gabi de

    Romans, april 2020

    Na het overlijden van haar vader vindt Denise (39) een brief die haar wereld op zijn kop zet. Ze weet dan niet dat er een ander geheim is dat ook onthuld zal worden. Want wat is de werkelijke toedracht van de plotse ... Lees meer

    Prijs:
    € 18,95
    ISBN: 9789087183066
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
  • Productafbeelding Dokter in de nacht

    Dokter in de nacht

    Berkt, Bert van den

    Oorlogsromans, april 2020

    Frits van Zanten, chirurg in opleiding in het Academisch Ziekenhuis in Utrecht, is dokter in hart en nieren. Hij is de jongste uit een warm doktersgezin op de Veluwe. Zijn zus Francien werkt als verpleegster in hetz ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,95
    ISBN: 9789087182984
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
  • Productafbeelding Waar rook is

    Waar rook is

    Hitchcock, Grace

    Romans, januari 2020

    'Waar rook is' van Grace Hitchcock is een wervelende mix van humor, spanning en romantiek, voor de liefhebbers van Deeanne Gist en Karen Witemeyer.   Op de Chicago World's Fair in 1893 ziet Winnifred Wylde hoe een ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN: 9789029728744
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Liefde op de wadden

    Liefde op de wadden

    Saskia Schouten

    Algemene romans, januari 2020 Beoordeling: 5

    Tamara Bosch is met haar familie vanuit Twente verhuisd naar Ameland. Ze krijgt werk als serveerster op de veerboot en ontmoet daar Floris, die een meer dan gewone belangstelling voor haar heeft. Ook Taco, een eilan ... Lees meer

    Prijs:
    € 16,95
    ISBN: 9789075613353
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Geschonden vertrouwen

    Geschonden vertrouwen

    Wageningen, Gerda van

    Streekromans, januari 2020

    Historische roman over de cichoreifabriek bij ZierikzeeLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN: 9789020535754
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Fortuinlijke boerenknecht

    Fortuinlijke boerenknecht

    Wisse, Clemens

    Streekromans, januari 2020

    Streekroman over de zoon van een baggeraar en de dochter van een welgestelde boerLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN: 9789020536164
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Eerstelingen in Jeruzalem

    Eerstelingen in Jeruzalem

    Petra van der Zande

    Bijbelse romans, januari 2020

    Rond het jaar 1000 v. Chr. begint koning Shlomo (Salomo) met de bouw van de Tempel in jeruzalem, Israël. Omdat hij een specifieke vakman nodig heeft, schrijft Shlomo naar koning Hiram op Sur (Tyrus). Huram Avi word ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,65
    ISBN: 9789657542002
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Wintertuin

    Wintertuin

    Verweerd, Joke

    Romans, januari 2020

    De debuutroman van Joke Verweerd, De wintertuin, verschijnt vanwege Jokes 25-jarig schrijversjubileum in een mooie jubileumeditie. Een verhaal over verstoorde familierelaties, herstel en vergeving.Ika Boerema verlaa ... Lees meer

    Prijs:
    € 17,99
    ISBN: 9789023959243
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Mosterdzaad

    Mosterdzaad

    Ibrahim, Laila

    Romans, januari 2020

    'Mosterdzaad' van Laila Ibrahim (bekend van 'De eerste krokus') schetst een aangrijpend beeld van de dramatische nasleep van de slavernij.   Ohio, 1868. Samen met haar dochter keert voormalig slavin Mattie na jaren ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN: 9789029728577
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Zoals je bent

    Zoals je bent

    Foekens, Simone

    Historische romans, december 2019

    Drie vriendinnen maken de balans op. Wat hebben ze bereikt en wat willen ze nog bereiken?Lees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN: 9789401915250
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Goede hoop

    Goede hoop

    Archem, Johanne A. van

    Historische romans, december 2019

    Een brief over een onverwachte erfenis brengt geheimen aan het lichtLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN: 9789401915755
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Christelijke romans

Bent u op zoek naar christelijke romans? Dan bent u bij Kameel.nl aan het juiste adres! Ons assortiment bestaat uit honderden romans en christelijke fictie boeken. Met ons brede aanbod van boeken geven wij u de keuze uit christelijke romans van alle christelijke uitgeverijen. Zo vindt u bij ons titels van bestseller auteurs, maar ook van talentvolle schrijvers uit eigen land. Op deze pagina vindt u de nieuwe romans van en christelijke leesboeken.

Christelijke romans Top 10

Elke maand verschijnt de Top 10 christelijke romans. De Top 10 bevat de beste en meest verkochte christelijke romans van het moment. Dus twijfelt u erover wat u zult lezen? Kies dan een boek uit de Top 10, daar zult u gegarandeerd plezier aan beleven.

Van historische romans tot thrillers

Het woord ‘roman’ is een containerbegrip. Daarom hebben wij de romans onderverdeeld in subcategorieën: algemene romans, bijbelse romans, historische romans, literaire romans, oorlogsromans, spannende boeken en thrillers, streekromans en voordeelromans.

Met uw aankoop bij Kameel.nl steunt u het goede doel!

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2020 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)