Boeken visual
Boeken

Romans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Productafbeelding Voorbijgangers

    Voorbijgangers

    Claes, Catalijn

    Romans, juni 2023

    'Voorbijgangers' is een mooi en aangrijpend verhaal van de bekende streekromanauteur Catalijn Claes. De zeventigjarige Dirkje woont alleen in een dorpje aan de boezemdijk. Ze heeft veel sociale contacten met haar fa ... Lees meer

    Prijs:
    € 17,99
    ISBN:9789020550986
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Vertekend beeld

    Vertekend beeld

    Elliot, Elisabeth

    Romans, juni 2023

    Vertekend beeld verscheen voor het eerst in 1966 en is de enige roman van Elisabeth Elliot.Margareth, een 25 jaar oude zendelinge, reist vol idealen naar het Andes gebergte in Ecuador om onder de indianen te werken. ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,99
    ISBN:9789493291126
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Onthulling

    Onthulling

    Dijk, Marijke van

    Thrillers, juni 2023

    Nadat de opstand is bezworen en er een nieuwe internationale regering is aangesteld, kunnen Ezra Jennings en zijn gezin eindelijk genieten van de rust. Helaas is dit van korte duur want de aarde wordt opgeschrikt do ... Lees meer

    Prijs:
    € 18,95
    ISBN:9789083321820
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Bloesempad

    Bloesempad

    Hannon, Irene

    Romans, juni 2023

    'Bloesempad' van Irene Hannon speelt zich af in het idyllische kustplaatsje Hope Harbor. Na een grote tegenslag is Ashley Scott toe aan een nieuw begin. Ze besluit naar Hope Harbor te verhuizen, waar ze een bouwvall ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,99
    ISBN:9789029734738
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De Amerikaanse

    De Amerikaanse

    Bardon, Catherine

    Romans, juni 2023

    In De Amerikaanse van Catherine Bardon verlaat de jonge Ruth in 1960 haar geboortegrond in de Domincaanse Republiek om in New York te studeren. Ze geniet van de wereld die voor haar opengaat, maar tegelijkertijd voe ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,99
    ISBN:9789023961642
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De kwekeling

    De kwekeling

    Werkman, Hans

    Literaire romans, juni 2023

    'De kwekeling' van Hans Werkman is deels autobiografisch en geeft een helder tijdsbeeld van de jaren vijftig. De vijftienjarige Groningse dorpsjongen Simon Poorta verhuist midden in de twintigste eeuw naar Enschede ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,99
    ISBN:9789029734714
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De schreeuw van de hemel

    De schreeuw van de hemel

    Martin, Charles

    Spannende boeken, juni 2023

    'De schreeuw van de hemel' van Charles Martin is het explosieve slotdeel van de Murphy Shepherd-trilogie. Murphy Shepherd heeft er zijn carrière van gemaakt om slachtoffers van mensenhandel te redden. Nadat zijn la ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,99
    ISBN:9789029734158
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De Libië tactiek

    De Libië tactiek

    Rosenberg, Joel C.

    Spannende boeken, juni 2023

    'De Libië tactiek' van Joel C. Rosenberg is het vijfde deel in de Marcus Rykerserie. De meest gezochte terrorist ter wereld is dood. Marcus Ryker heeft de opdracht zelf gegeven. Nu heeft hij de taak gekregen om de ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,99
    ISBN:9789029734585
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Vloek van kasteel Vrijborgh

    Vloek van kasteel Vrijborgh

    Visser, Michelle

    Historische romans, juni 2023

    'De vloek van kasteel Vrijborgh' van Michelle Visser is een middeleeuwse roman vol sfeer en spanning, perfect voor fans van Ken Follet en Femke Roobol. Het is 1323. De wrede ridder Jan probeert vanuit kasteel Vrijbo ... Lees meer

    Prijs:
    € 21,00
    ISBN:9789020551617
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Picknick bij hanging Rock

    Picknick bij hanging Rock

    Lindsay, Joan

    Thrillers, mei 2023

    Picknick bij Hanging Rock van Joan Lindsay gaat over de mysterieuze verdwijning van drie kostschoolmeisjes en hun lerares. Het is een warme, wolkeloze zomerdag in het jaar 1900. Een uitstekende dag voor een picknick ... Lees meer

    Prijs:
    € 25,00
    ISBN:9789023961246
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Christelijke romans

Bent u op zoek naar christelijke romans? Dan bent u bij Kameel.nl aan het juiste adres! Ons assortiment bestaat uit honderden romans en christelijke fictie boeken. Met ons brede aanbod van boeken geven wij u de keuze uit christelijke romans van alle christelijke uitgeverijen. Zo vindt u bij ons titels van bestseller auteurs, maar ook van talentvolle schrijvers uit eigen land. Op deze pagina vindt u de nieuwe romans van en christelijke leesboeken.

Christelijke romans Top 10

Elke maand verschijnt de Top 10 christelijke romans. De Top 10 bevat de beste en meest verkochte christelijke romans van het moment. Dus twijfelt u erover wat u zult lezen? Kies dan een boek uit de Top 10, daar zult u gegarandeerd plezier aan beleven.

Van historische romans tot thrillers

Het woord ‘roman’ is een containerbegrip. Daarom hebben wij de romans onderverdeeld in subcategorieën: algemene romans, bijbelse romans, historische romans, literaire romans, oorlogsromans, spannende boeken en thrillers, streekromans en voordeelromans.

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2024 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)