Boeken visual
Boeken

Romans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Productafbeelding Vloek van kasteel Vrijborgh

    Vloek van kasteel Vrijborgh

    Visser, Michelle

    Historische romans, juni 2023

    'De vloek van kasteel Vrijborgh' van Michelle Visser is een middeleeuwse roman vol sfeer en spanning, perfect voor fans van Ken Follet en Femke Roobol. Het is 1323. De wrede ridder Jan probeert vanuit kasteel Vrijbo ... Lees meer

    Prijs:
    € 21,00
    ISBN:9789020551617
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Picknick bij hanging Rock

    Picknick bij hanging Rock

    Lindsay, Joan

    Thrillers, mei 2023

    Picknick bij Hanging Rock van Joan Lindsay gaat over de mysterieuze verdwijning van drie kostschoolmeisjes en hun lerares. Het is een warme, wolkeloze zomerdag in het jaar 1900. Een uitstekende dag voor een picknick ... Lees meer

    Prijs:
    € 25,00
    ISBN:9789023961246
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding The Chosen roman 2

    The Chosen roman 2

    Jenkins, Jerry B

    Bijbelse romans, mei 2023

    Zijn eerste leerlingen en Maria uit Magdala leren de Zoon van God steeds beter kennen. Maar ze ervaren ook tegenslagen, er zijn misverstanden en ze hebben vragen bij Jezus’ plan. Bovendien wordt de groep volgelin ... Lees meer

    Prijs:
    € 26,50
    ISBN:9789492925725
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De lady in de toren

    De lady in de toren

    Frantz, Laura

    Romans, mei 2023

    In 'De lady in de toren' van Laura Frantz moet lady Blythe Henly plotseling vluchten wanneer haar vader wordt uitgeroepen tot vijand van de kroon. Ze komt als onderduiker terecht in de toren van Wedderburn Castle in ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,99
    ISBN:9789029734066
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De assistente van de chirurg

    De assistente van de chirurg

    Blake, Audrey

    Romans, mei 2023

    'De assistente van de chirurg' van Audrey Blake is het eerste deel van de serie over Nora Beady. Londen, 1845. Nadat haar hele familie is overleden aan cholera, groeit Nora Beady op bij chirurg Horace Croft. Daar on ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,99
    ISBN:9789029734370
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Zo hoog als de hemel

    Zo hoog als de hemel

    Finkbeiner, Susie

    Romans, mei 2023

    'Zo hoog als de hemel' van Susie Finkbeiner speelt zich af in Amerika aan het eind van de jaren zestig. Annies broer Mike vertrekt naar het front, maar vlak voordat hij weggaat geeft hij het adres van hun vader, die ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,99
    ISBN:9789029734028
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Lysbeth

    Lysbeth

    Medema, Marlies

    Historische romans, mei 2023

    In Lysbeth van Marlies Medema raakt Lysbeth, een rijke Amsterdamse koopmansvrouw, tegen haar wil verzeild in een politiek conflict. Het verscheurt haar en dreigt haar familie uiteen te drijven. Haar man, Rem, is een ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,99
    ISBN:9789023961581
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Neem me met je mee

    Neem me met je mee

    Walsh, Courtney

    Romans, mei 2023

    'Neem me met je mee' van Courtney Walsh is een zomerse roman die zich afspeelt op het eiland Nantucket. Emily Ackerman heeft de hele wereld gezien met het boekje vol adviezen van haar overleden moeder als leidraad. ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,99
    ISBN:9789029734493
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Bibliotheek in de bergen

    Bibliotheek in de bergen

    Gabhart, Ann H.

    Romans, mei 2023

    Tansy Calhoun reist als bibliothecaresse te paard door de Appalachen. Ze trotseert de ruige paden en het soms onstuimige weer om boeken rond te brengen bij de mensen van de berggemeenschap. Tansy verlangt ernaar lie ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,95
    ISBN:9789087189624
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Sterkste band

    Sterkste band

    Vogelaar,-van Mourik, Geesje

    Streekromans, mei 2023

    Er belt een meisje aan bij de pastorie van Julia en Marnix van Malsen. Als ze merkt dat Julia al bezoek heeft, gaat ze weer weg. Het zit Julia niet lekker dat ze niet heeft aangedrongen bij het meisje om binnen te k ... Lees meer

    Prijs:
    € 13,50
    ISBN:9789087189334
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Christelijke romans

Bent u op zoek naar christelijke romans? Dan bent u bij Kameel.nl aan het juiste adres! Ons assortiment bestaat uit honderden romans en christelijke fictie boeken. Met ons brede aanbod van boeken geven wij u de keuze uit christelijke romans van alle christelijke uitgeverijen. Zo vindt u bij ons titels van bestseller auteurs, maar ook van talentvolle schrijvers uit eigen land. Op deze pagina vindt u de nieuwe romans van en christelijke leesboeken.

Christelijke romans Top 10

Elke maand verschijnt de Top 10 christelijke romans. De Top 10 bevat de beste en meest verkochte christelijke romans van het moment. Dus twijfelt u erover wat u zult lezen? Kies dan een boek uit de Top 10, daar zult u gegarandeerd plezier aan beleven.

Van historische romans tot thrillers

Het woord ‘roman’ is een containerbegrip. Daarom hebben wij de romans onderverdeeld in subcategorieën: algemene romans, bijbelse romans, historische romans, literaire romans, oorlogsromans, spannende boeken en thrillers, streekromans en voordeelromans.

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2024 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)