Geef leiding aan je emoties
- Art.nr.: 9781908529114
- Verschenen in mei 2013
- Gratis verzending vanaf € 29,95!
- 30 dagen bedenktijd
- 100% garantie
| vanaf 10 stuks | € 11,35 (5% korting) |
| vanaf 30 stuks | € 10,75 (10% korting) |
| vanaf 100 stuks | € 10,16 (15% korting) |
Omschrijving
Geef leiding aan je emoties
EMOTIES ZIJN ...
- bedoeld om van te genieten
- gemaakt tot ons nut
- bedoeld om door ieder mens in goede banen te worden geleid
Zonder na te denken weet je waarschijnlijk nog precies de momenten te herinneren, waarop je ontzettend emotioneel was en bij de minste of geringste tegenslag of uitdaging je zelfbeheersing verloor. Daarna moest je erop terugkomen en je excuses maken voor het feit dat jouw emoties je de baas waren geworden. DAT IS VOORBIJ!
Geef leiding aan je emoties leert ons hoe we verantwoordelijkheid voor onze emoties moeten nemen en onszelf onder controle kunnen hebben. Andrew Wommack deelt zijn eigen ervaringen, met inbegrip van zijn tijd in Vietnam. Hij laat ons zien waarom we emotionele problemen hebben, hij draagt oplossingen aan uit de Bijbel en vertelt ons waarom Gods antwoorden blijvende resultaten zullen bieden. Leiding geven aan je emoties is gemakkelijker gezegd dan gedaan, maar waar het om gaat is: het is mogelijk!
Iedereen kan profiteren van dit boek. Er is niet één mens in staat om zijn emoties te negeren of te verwaarlozen en dan tóch succesvol en voldaan te zijn in het leven. De waarheden uit Gods Woord in dit boek zullen ervoor zorgen dat je emoties en daden nooit meer hetzelfde zullen zijn
Specificaties
| Titel: | Geef leiding aan je emoties |
|---|---|
| Auteur: | Andrew Wommack |
| Verschijningsvorm: | Paperback |
| NUR-code: | 707 |
| Categorie: | Geloofsopbouw |
| Art.nr.: | 9781908529114 |
| Verschijningsdatum: | Mei 2013 |
Wij zijn te bereiken op maandag t/m vrijdag, van 09.00 tot 11.00 uur en 15.00 tot 17.00 uur. E-mails worden doorgaans binnen 24 uur beantwoord.
(09.00 - 11.00 en 15.00 - 17.00 uur)