Algemeen visual
Algemeen

Thrillers & Fantasy

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Productafbeelding Ontwricht

    Ontwricht

    Harlan Coben

    Thrillers & Fantasy, maart 2014

    Op het hoogtepunt van de US Open wordt de tienerzoon van stergolfer Linda Coldren en haar man Jack, een golfer in ruste, ontvoerd. Om de jongen terug te vinden gaat Myron Bolitar achter alle mogelijke verdachten aan ... Lees meer

    Prijs:
    € 15,00
    ISBN:9789022569887
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Verloren

    Verloren

    Harlan Coben

    Thrillers & Fantasy, maart 2014

    Myron heeft al jaren niks gehoord van Terese Collins. Niet sinds hun affaire abrupt aan een einde kwam. Haar telefoontje, waarin ze hem smeekt om naar Parijs te komen, overrompelt hem dan ook. Toch stapt hij een paa ... Lees meer

    Prijs:
    € 15,00
    ISBN:9789022568019
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De killing  / 3

    De killing / 3

    David Hewson

    Thrillers & Fantasy, maart 2014

    Inspecteur Sarah Lund krijgt een tip: een moord in de haven zou verband houden met een geplande aanslag op de premier. De moord op het terrein levert ongewenste aandacht op voor het machtige Zeeland-concern.Door de ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,50
    ISBN:9789022568156
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Tegenwerking

    Tegenwerking

    Harlan Coben

    Thrillers & Fantasy, maart 2014

    Aan tennis verdient sportagent Myron Bolitar een goede boterham. Tot zijn vrouwelijke ster, Valerie Simpson, op klaarlichte dag wordt vermoord, met een van haar mannelijke tegenspelers als belangrijkste verdachte. M ... Lees meer

    Prijs:
    € 15,00
    ISBN:9789022569863
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Verboden tranen

    Verboden tranen

    Melissa Skaye

    Thrillers & Fantasy, maart 2014

    Sanne Philips en Luca Borra, rechercheurs bij de politie Hoorn, staan vooreen van de moeilijkste zaken uit hun carrière. In het tuinhuis van een grootlandhuis worden vier lichamen ontdekt, waarvan twee in verre sta ... Lees meer

    Prijs:
    € 9,95
    ISBN:9789086602445
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Haarlem Centraal

    Haarlem Centraal

    Rob van Doorn

    Thrillers & Fantasy, maart 2014

    Een duivelse samenzwering bedreigt de stad Haarlem. Een terroristische aanslag vindt plaats en er ontwikkelt zich een gevaarlijk kat-en-muisspelmet als middelpunt de Spaarnestad en de enig overgebleven stadsbestuurd ... Lees meer

    Prijs:
    € 18,95
    ISBN:9789086602476
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Fout goud

    Fout goud

    Roel Janssen

    Thrillers & Fantasy, februari 2014

    Een erfenis van vijfien gouden munten zet Elmer van der Breggen op het spoor van het goud dat de nazi’s tijdens de Tweede Wereldoorlog uit Nederland roofden. Met de hulp van een excentrieke financieel adviseur en ... Lees meer

    Prijs:
    € 12,50
    ISBN:9789023485872
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Slaap

    Slaap

    Lars Kepler

    Thrillers & Fantasy, februari 2014

    Seriemoordenaar Jurek Walter slijt zijn dagen in een psychiatrische inrichting, waar hij al jaren in volledig isolement leeft. Maar als op een koude winteravond een van zijn laatste slachtoffers levend wordt gevonde ... Lees meer

    Prijs:
    € 15,00
    ISBN:9789023485278
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De Al-Qaedaconnectie / 1

    De Al-Qaedaconnectie / 1

    Rolf Osterberg

    Thrillers & Fantasy, februari 2014

    De Engelse Fahjeed Rashwan is in het geheim fanatiek aanhanger van Al Qaeda. Hij reist af naar Afghanistan om de opvolger van Osama Bin Laden een sluw plan voor te leggen. De uitwerking ervan brengt hem allereerst n ... Lees meer

    Prijs:
    € 10,50
    ISBN:9789491300233
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Wayward pines / 2 Verbeten

    Wayward pines / 2 Verbeten

    Blake Crouch

    Thrillers & Fantasy, januari 2014

    Voor de fans van Twin Peaks, Lost en Shutter IslandTV-serie in de maak door regiseur en producent van The Sixth Sense en UnbreakableWayward Pines telt 461 inwoners. Idyllisch gelegen in een vallei en omgeven door ... Lees meer

    Prijs:
    € 15,99
    ISBN:9789045205939
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Met uw aankoop bij Kameel.nl steunt u het goede doel!

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2019 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)