Boeken visual
Boeken

Romans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Productafbeelding Tobias

    Tobias

    Windt, Elisabeth van

    Romans, januari 2020

    'Tobias' van Elisabeth van Windt: een waargebeurd verhaal over liefde, verlies en hoop. Deze autobiografische roman laat een ander licht schijnen op een leven met beperkingen.   Hij zou niet oud worden, hadden de a ... Lees meer

    Prijs:
    € 20,99
    ISBN:9789023957294
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Verwacht: 21-01-2020
  • Productafbeelding Waar rook is

    Waar rook is

    Hitchcock, Grace

    Romans, januari 2020

    'Waar rook is' van Grace Hitchcock is een wervelende mix van humor, spanning en romantiek, voor de liefhebbers van Deeanne Gist en Karen Witemeyer.   Op de Chicago World's Fair in 1893 ziet Winnifred Wylde hoe een ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789029728744
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Verwacht: 21-01-2020
  • Productafbeelding Geschonden vertrouwen

    Geschonden vertrouwen

    Wageningen, Gerda van

    Streekromans, januari 2020

    Historische roman over de cichoreifabriek bij ZierikzeeLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN:9789020535754
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Verwacht: 28-01-2020
  • Productafbeelding Fortuinlijke boerenknecht

    Fortuinlijke boerenknecht

    Wisse, Clemens

    Streekromans, januari 2020

    Streekroman over de zoon van een baggeraar en de dochter van een welgestelde boerLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN:9789020536164
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Verwacht: 28-01-2020
  • Productafbeelding Eerstelingen in Jeruzalem

    Eerstelingen in Jeruzalem

    Petra van der Zande

    Bijbelse romans, januari 2020

    Rond het jaar 1000 v. Chr. begint koning Shlomo (Salomo) met de bouw van de Tempel in jeruzalem, Israël. Omdat hij een specifieke vakman nodig heeft, schrijft Shlomo naar koning Hiram op Sur (Tyrus). Huram Avi word ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,65
    ISBN:9789657542002
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Tilly

    Tilly

    Frank Peretti

    Algemene romans, januari 2020

    Kathy keek opnieuw naar de kleine grafsteen. Ze kon het nu duidelijk zien. Er stond alleen maar die ene naam op: Tilly. Tilly. Ze kon haar ogen er niet van af houden. Ze wilde het niet. Kathy boog voorover om te kij ... Lees meer

    Prijs:
    € 8,50
    ISBN:9789071864414
    Levertijd: in herdruk
    Verwacht: 15-01-2020
  • Productafbeelding Wintertuin

    Wintertuin

    Verweerd, Joke

    Romans, januari 2020

    De debuutroman van Joke Verweerd, De wintertuin, verschijnt vanwege Jokes 25-jarig schrijversjubileum in een mooie jubileumeditie. Een verhaal over verstoorde familierelaties, herstel en vergeving.Ika Boerema verlaa ... Lees meer

    Prijs:
    € 17,99
    ISBN:9789023959243
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Weer en wind

    Weer en wind

    Verweerd, Joke

    Romans, januari 2020

    Weer en wind van Joke Verweerd is een ontroerende verhaalbundel met de mooiste verhalen uit Jokes schrijverscarrière én een aantal nieuwe verhalen.In 1994 verscheen de debuutroman van Joke Verweerd, De win ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,99
    ISBN:9789023959359
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Mosterdzaad

    Mosterdzaad

    Ibrahim, Laila

    Romans, januari 2020

    'Mosterdzaad' van Laila Ibrahim (bekend van 'De eerste krokus') schetst een aangrijpend beeld van de dramatische nasleep van de slavernij.   Ohio, 1868. Samen met haar dochter keert voormalig slavin Mattie na jaren ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789029728577
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Brug naar het eiland

    Brug naar het eiland

    Klassen, Julie

    Historische romans, januari 2020

    'De brug naar het eiland' van Julie Klassen is een historische roman boordevol romantiek en intrige, zoals we van Julie gewend zijn.   Isabelle woont op Belle Island: een afgelegen eiland in de rivier de Thames. He ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,99
    ISBN:9789029728454
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Christelijke romans

Bent u op zoek naar christelijke romans? Dan bent u bij Kameel.nl aan het juiste adres! Ons assortiment bestaat uit honderden romans en christelijke fictie boeken. Met ons brede aanbod van boeken geven wij u de keuze uit christelijke romans van alle christelijke uitgeverijen. Zo vindt u bij ons titels van bestseller auteurs, maar ook van talentvolle schrijvers uit eigen land. Op deze pagina vindt u de nieuwe romans van en christelijke leesboeken.

Christelijke romans Top 10

Elke maand verschijnt de Top 10 christelijke romans. De Top 10 bevat de beste en meest verkochte christelijke romans van het moment. Dus twijfelt u erover wat u zult lezen? Kies dan een boek uit de Top 10, daar zult u gegarandeerd plezier aan beleven.

Van historische romans tot thrillers

Het woord ‘roman’ is een containerbegrip. Daarom hebben wij de romans onderverdeeld in subcategorieën: algemene romans, bijbelse romans, historische romans, literaire romans, oorlogsromans, spannende boeken en thrillers, streekromans en voordeelromans.

Met uw aankoop bij Kameel.nl steunt u het goede doel!

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2020 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)