Romans visual
Romans

Historische romans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Productafbeelding De Franse naaister

    De Franse naaister

    Frantz, Laura

    Historische romans, mei 2024

    'De Franse naaister' van Laura Frantz is een historische roman die zich afspeelt in de jaren 1750 aan de Canadese kust. Naaister Sylvie Galant woont met haar Franstalige familie in Acadië. Als de Britse soldaat Wil ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,99
    ISBN:9789029736237
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De laatste libelle

    De laatste libelle

    Richardson, Kim Michele

    Historische romans, mei 2024

    'De laatste libelle' van Kim Michele Richardson is een ontroerende historische roman voor fans van Kate Quinn en Delia Owens.   Het is 1936. De 19-jarige Cussy Carter leeft eenzaam in de bossen als de laatst overge ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029736466
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Duizend kleine keuzes

    Duizend kleine keuzes

    Alexander, Tamera

    Historische romans, mei 2024

    Sommige geheimen kunnen niet verborgen blijven...   Als haar echtgenoot toegeeft dat hij 'bijna' een affaire heeft gehad, komt Claire Powells prachtige leven op de kop te staan. Dan neemt hij ook nog een partnerpos ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789051946192
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Het hart van de kapitein

    Het hart van de kapitein

    Dudley, Lorri

    Historische romans, april 2024

    In 'Het hart van de kapitein' van Lorri Dudley verstopt Pricilla Middleton zich aan boord van het schip van haar broer om de roddelpers te ontvluchten. Maar voordat ze haar broer kan spreken, vaart het schip uit en ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029736183
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Een ongehoord huwelijk

    Een ongehoord huwelijk

    Stockton, Kasey

    Historische romans, maart 2024

    De historische roman 'Een ongehoord huwelijk' van Kasey Stockton is het eerste deel van de serie De Bradwells en geeft je als lezer het heerlijke gevoel dat liefde altijd op de loer ligt.   Felicity Thurston vlucht ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789029735575
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De perfecte match

    De perfecte match

    Hedlund, Jody

    Historische romans, maart 2024

    'De perfecte match' van Jody Hedlund is het eerste deel van De familie Shanahan-serie, waarin een Ierse koppelaar zijn best doet voordelige matches te vormen voor de verschillende gezinsleden. In het eerste deel sta ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,99
    ISBN:9789029736336
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Al mijn geheimen

    Al mijn geheimen

    Austin, Lynn

    Historische romans, februari 2024

    In de familiesaga 'Al mijn geheimen' vertelt Lynn Austin het verhaal van drie vrouwen die op zoek zijn naar geluk ten tijde van de Gilded Age. Wanneer haar man onverwacht overlijdt en haar niets nalaat van zijn grot ... Lees meer

    Prijs:
    € 25,99
    ISBN:9789029736411
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Een schrijfster aan zee

    Een schrijfster aan zee

    Klassen, Julie

    Historische romans, januari 2024

    'Een schrijfster aan zee' is een historische roman van Julie Klassen en het tweede deel in haar serie De kust van Devonshire.   Pension Sea View opent opnieuw de deuren voor geheimen en romantiek. Als de hertog en ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,99
    ISBN:9789029735407
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De droom die we delen

    De droom die we delen

    Johnson, Sadeqa

    Historische romans, december 2023

    De droom die we delen van Sadeqa Johnson is het verhaal van twee vrouwen: Ruby en Eleanor. Het is 1949 en Ruby droomt van de universiteit. Eleanor begint haar eerste jaar als studente in Washington. Ze zijn jong, mo ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789023961932
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De vondeling van Venetië

    De vondeling van Venetië

    Dykes, Amanda

    Historische romans, december 2023

    De vondeling van Venetië van Amanda Dykes is een hartverwarmende historische roman over een man die, geplaagd door schuldgevoel, afreist naar het Venetië van begin twintigste eeuw om te zoeken naar een zeldzaam bo ... Lees meer

    Prijs:
    € 23,99
    ISBN:9789029735346
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2024 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)