Romans visual
Romans

Oorlogsromans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Productafbeelding Sterren in de schemering

    Sterren in de schemering

    Sundin, Sarah

    Oorlogsromans, september 2021

    'Sterren in de schemering' van Sarah Sundin is een hartslagverhogende oorlogsroman voor de fans van Melanie Dobson en Tricia Goyer die zich afspeelt in München in het jaar 1938. De Amerikaanse journalist Evelyn Bra ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029731560
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Een lied in de schaduw

    Een lied in de schaduw

    Austin, Lynn

    Oorlogsromans, september 2021

    'Een lied in de schaduw' van Lynn Austin is een spannende historische roman over ingewikkelde dilemma's in oorlogstijd met het Hollandse platteland en Leiden als decor. Lena woont samen met haar man op een boerderij ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,99
    ISBN:9789029731591
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Verduisterd licht

    Verduisterd licht

    Wageningen, Gerda van

    Oorlogsromans, augustus 2021

    Derde en laatste deel in de VuurtorentrilogieLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN:9789020540451
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Vlucht door het woeste land dl.2

    Vlucht door het woeste land dl.2

    J. van Dam

    Oorlogsromans, augustus 2021

    Machteld Bauhaus, de dochter van dr. Franz Bauhaus, boekt grote successen met de door haar ontwikkelde therapieën op het gebied van psychiatrie. Totdat een aantal bittere tegenvallers ervoor zorgt dat zij op no ... Lees meer

    Prijs:
    € 15,90
    ISBN:9789055514199
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Dochter van het derde rijk

    Dochter van het derde rijk

    Dobson, Melanie

    Oorlogsromans, mei 2021

    'Dochter van het Derde Rijk' van Melanie Dobson begint vlak voor de Tweede Wereldoorlog, wanneer het meisje Lilly wordt ontvoerd. Archeologe Hanna Tillich wordt gedwongen om Lilly te adopteren, met een SS-officier t ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029730914
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De witte roos

    De witte roos

    Barratt, Amanda

    Oorlogsromans, april 2021

    'De witte roos' van Amanda Barratt vertelt het waargebeurde verhaal van een groep studenten die zich verenigden onder de bezielende naam Die Weisse Rose om zich in het geheim te verzetten tegen het bewind van de naz ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029730891
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De wereld gedeeld door twee

    De wereld gedeeld door twee

    Kiernan, Stephen

    Oorlogsromans, april 2021

    De wereld gedeeld door twee van Stephan Kiernan is een historische roman, gebaseerd op een waargebeurd verhaal, en speelt zich af in de Tweede Wereldoorlog.   Van 1942 tot 1946 leiden de VS operatie Manhattan Proje ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029730600
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Vlucht uit parijs

    Vlucht uit parijs

    Escobar, Mario

    Oorlogsromans, oktober 2020

    'Vlucht uit Parijs' van de internationale bestsellerauteur Mario Escobar is het verhaal van twee moedige Joodse kinderen, op de vlucht voor het naziregime in Frankrijk.   Augustus, 1942. De Joodse broertjes Jacob e ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789029730181
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Twee broers uit Auschwitz

    Twee broers uit Auschwitz

    Adler, Malka

    Oorlogsromans, augustus 2020

    In Twee broers uit Auschwitz vertelt Malka Adler het waargebeurde verhaal van twee broers die de holocaust overleefden, geschikt voor lezers van Eindstation Auschwitz, De keuze en Mijn naam is Selma.   Hongarije, 1 ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789023960096
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Bij mij ben je veilig

    Bij mij ben je veilig

    Cameron, Sharon

    Oorlogsromans, juli 2020

    'Bij mij ben je veilig' van Sharon Cameron is het waargebeurde verhaal van de jonge Stefania Podgórska, die tijdens de Tweede Wereldoorlog dertien joden op zolder verborgen hield, onder de ogen van de nazi's.   He ... Lees meer

    Prijs:
    € 20,99
    ISBN:9789026623516
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Met uw aankoop bij Kameel.nl steunt u het goede doel!

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2021 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)