Romans visual
Romans

Oorlogsromans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Productafbeelding Dochter van het derde rijk

    Dochter van het derde rijk

    Dobson, Melanie

    Oorlogsromans, mei 2021

    'Dochter van het Derde Rijk' van Melanie Dobson begint vlak voor de Tweede Wereldoorlog, wanneer het meisje Lilly wordt ontvoerd. Archeologe Hanna Tillich wordt gedwongen om Lilly te adopteren, met een SS-officier t ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029730914
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De witte roos

    De witte roos

    Barratt, Amanda

    Oorlogsromans, april 2021

    'De witte roos' van Amanda Barratt vertelt het waargebeurde verhaal van een groep studenten die zich verenigden onder de bezielende naam Die Weisse Rose om zich in het geheim te verzetten tegen het bewind van de naz ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029730891
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De wereld gedeeld door twee

    De wereld gedeeld door twee

    Kiernan, Stephen

    Oorlogsromans, april 2021

    De wereld gedeeld door twee van Stephan Kiernan is een historische roman, gebaseerd op een waargebeurd verhaal, en speelt zich af in de Tweede Wereldoorlog.   Van 1942 tot 1946 leiden de VS operatie Manhattan Proje ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029730600
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Vlucht uit parijs

    Vlucht uit parijs

    Escobar, Mario

    Oorlogsromans, oktober 2020

    'Vlucht uit Parijs' van de internationale bestsellerauteur Mario Escobar is het verhaal van twee moedige Joodse kinderen, op de vlucht voor het naziregime in Frankrijk.   Augustus, 1942. De Joodse broertjes Jacob e ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789029730181
    Levertijd: 4 - 7 werkdagen
  • Productafbeelding Twee broers uit Auschwitz

    Twee broers uit Auschwitz

    Adler, Malka

    Oorlogsromans, augustus 2020

    In Twee broers uit Auschwitz vertelt Malka Adler het waargebeurde verhaal van twee broers die de holocaust overleefden, geschikt voor lezers van Eindstation Auschwitz, De keuze en Mijn naam is Selma.   Hongarije, 1 ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789023960096
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Bij mij ben je veilig

    Bij mij ben je veilig

    Cameron, Sharon

    Oorlogsromans, juli 2020

    'Bij mij ben je veilig' van Sharon Cameron is het waargebeurde verhaal van de jonge Stefania Podgórska, die tijdens de Tweede Wereldoorlog dertien joden op zolder verborgen hield, onder de ogen van de nazi's.   He ... Lees meer

    Prijs:
    € 20,99
    ISBN:9789026623516
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Dietrich, mijn liefste

    Dietrich, mijn liefste

    Barratt, Amanda

    Oorlogsromans, april 2020

    'Dietrich, mijn liefste' van Amanda Barratt: het waargebeurde verhaal van de onmogelijke liefde van de bekende theoloog en verzetsheld Dietrich Bonhoeffer.   In 1942 ontmoet Dietrich Bonhoeffer haar: Maria von Wede ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029729260
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Dokter in de nacht

    Dokter in de nacht

    Berkt, Bert van den

    Oorlogsromans, april 2020

    Frits van Zanten, chirurg in opleiding in het Academisch Ziekenhuis in Utrecht, is dokter in hart en nieren. Hij is de jongste uit een warm doktersgezin op de Veluwe. Zijn zus Francien werkt als verpleegster in hetz ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,95
    ISBN:9789087182984
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Rebekkah

    Rebekkah

    Stoop, Nellie

    Oorlogsromans, april 2020

    De dag van deportatie is aangebroken. Halverwege hun ochtendlof zeggingen wordt er op de deur gebonsd. Ze moeten gaan. Tamarah dwingt zichzelf terug te denken aan Gods woorden eerder die week. 'Er is hoop voor mij ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,95
    ISBN:9789059523579
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Het schooltje van Auschwitz

    Het schooltje van Auschwitz

    Escobar, Mario

    Oorlogsromans, maart 2020

    'Het schooltje van Auschwitz' van Mario Escobar is het waargebeurde verhaal van een vrouw die vrijwillig op de trein stapte en hoop bracht naar een van de donkerste plekken op aarde.   Berlijn, 1943. Als haar Roma- ... Lees meer

    Prijs:
    € 10,00 € 12,99
    ISBN:9789029729413
    Levertijd: 4 - 7 werkdagen

Met uw aankoop bij Kameel.nl steunt u het goede doel!

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2021 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)