Romans visual
Romans

Oorlogsromans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Productafbeelding Twee broers uit Auschwitz

    Twee broers uit Auschwitz

    Adler, Malka

    Oorlogsromans, augustus 2020

    In Twee broers uit Auschwitz vertelt Malka Adler het waargebeurde verhaal van twee broers die de holocaust overleefden, geschikt voor lezers van Eindstation Auschwitz, De keuze en Mijn naam is Selma.   Hongarije, 1 ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789023960096
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Bij mij ben je veilig

    Bij mij ben je veilig

    Cameron, Sharon

    Nieuw, juli 2020

    'Bij mij ben je veilig' van Sharon Cameron is het waargebeurde verhaal van de jonge Stefania Podgórska, die tijdens de Tweede Wereldoorlog dertien joden op zolder verborgen hield, onder de ogen van de nazi's.   He ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789026623516
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Dietrich, mijn liefste

    Dietrich, mijn liefste

    Barratt, Amanda

    Nieuw, april 2020

    'Dietrich, mijn liefste' van Amanda Barratt: het waargebeurde verhaal van de onmogelijke liefde van de bekende theoloog en verzetsheld Dietrich Bonhoeffer.   In 1942 ontmoet Dietrich Bonhoeffer haar: Maria von Wede ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029729260
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Dokter in de nacht

    Dokter in de nacht

    Berkt, Bert van den

    Oorlogsromans, april 2020

    Frits van Zanten, chirurg in opleiding in het Academisch Ziekenhuis in Utrecht, is dokter in hart en nieren. Hij is de jongste uit een warm doktersgezin op de Veluwe. Zijn zus Francien werkt als verpleegster in hetz ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,95
    ISBN:9789087182984
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Rebekkah

    Rebekkah

    Stoop, Nellie

    Oorlogsromans, april 2020

    De dag van deportatie is aangebroken. Halverwege hun ochtendlof zeggingen wordt er op de deur gebonsd.Ze moeten gaan. Tamarah dwingt zichzelf terug te denken aan Gods woorden eerder die week. 'Er is hoopvoor mijn na ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,95
    ISBN:9789059523579
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Het schooltje van Auschwitz

    Het schooltje van Auschwitz

    Escobar, Mario

    Oorlogsromans, maart 2020

    'Het schooltje van Auschwitz' van Mario Escobar is het waargebeurde verhaal van een vrouw die vrijwillig op de trein stapte en hoop bracht naar een van de donkerste plekken op aarde.   Berlijn, 1943. Als haar Roma- ... Lees meer

    Prijs:
    € 12,99
    ISBN:9789029729413
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Het eerste transport

    Het eerste transport

    Macadam, Heather

    Boeken, maart 2020

    'Het eerste transport' van Heather Macadam is het waargebeurde verhaal van 999 joodse meisjes, die tijdens de Tweede Wereldoorlog in Auschwitz tewerkgesteld werden. Op 25 maart 1942 ontvangen bijna duizend joodse me ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789023959106
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De viool van de vijand

    De viool van de vijand

    Rapenburgh, Daphne van

    Oorlogsromans, februari 2020

    Daphne van Rapenburgh brengt met 'De viool van de vijand' een oorlogsverhaal over een gezin dat niets méér wil dan een prettig leven leiden. Wanneer twee jonge Duitse soldaten bij hen aankomen met een viool, denkt ... Lees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN:9789020537734
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Het medaillon

    Het medaillon

    Gohlke, Cathy

    Oorlogsromans, februari 2020 Beoordeling: 5

    Het leven van twee jonge stellen wordt verwoest door de waanzin van Hitlers oorlog, maar voor altijd verbonden door het lot van één klein meisje.  Warschau, 1939. De Duitse Blitzkrieg heeft de stad verwoest. Soph ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,90
    ISBN:9789033130274
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Een kamer vol lichtjes

    Een kamer vol lichtjes

    Dobson, Melanie

    Oorlogsromans, januari 2020

    'Een kamer vol lichtjes' van Melanie Dobson is een meeslepende oorlogsroman over een vrouw die tientallen kinderen uit de Hollandsche Schouwburg wist te smokkelen, maar daarbij haar eigen zoontje uit het oog verloor ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,99
    ISBN:9789029728522
    Levertijd: 4 - 7 werkdagen

Met uw aankoop bij Kameel.nl steunt u het goede doel!

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2020 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)