Boeken visual
Boeken

Romans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Productafbeelding Meer dan woorden

    Meer dan woorden

    Witemeyer, Karen

    Historische romans, februari 2020

    Nadat hij zijn belofte aan een stervende vriend heeft ingelost, is Zacharias Hamilton eindelijk vrij om zijn leven naar eigen inzicht in te richten – een rustig vrijgezellenbestaan waar hij altijd al naar gehunker ... Lees meer

    Prijs:
    € 22,50
    ISBN:9789492234582
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Brood en Stenen (BCB actieboek 2020)

    Brood en Stenen (BCB actieboek 2020)

    Kok, Arie (bestellen bij BCB)

    Literaire romans, februari 2020

    In de novelle 'Brood en stenen' vertelt Arie Kok het aangrijpende verhaal van zijn grootvader, gebaseerd op diens originele dagboeken.   Arbeiderszoon Arie wil in zijn leven maar een ding bereiken: een eigen bakker ... Lees meer

    Prijs:
    € 4,99
    ISBN:9789023959434
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Verzwegen verleden

    Verzwegen verleden

    Groen, Evert

    Spannende boeken, februari 2020

    Als Alex Horn na zijn bezoek aan een Nederlandse notaris terugreist naar Amerika, wil hij maar één ding weten: waar komt die elf miljoen dollar vandaan die zijn moeder hem bij haar testament heeft nagelaten? Op zo ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,90
    ISBN:9789033130359
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Productafbeelding Het medaillon

    Het medaillon

    Gohlke, Cathy

    Oorlogsromans, februari 2020

    Het leven van twee jonge stellen wordt verwoest door de waanzin van Hitlers oorlog, maar voor altijd verbonden door het lot van één klein meisje.  Warschau, 1939. De Duitse Blitzkrieg heeft de stad verwoest. Soph ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,90
    ISBN:9789033130274
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Productafbeelding Tobias

    Tobias

    Windt, Elisabeth van

    Romans, januari 2020

    'Tobias' van Elisabeth van Windt: een waargebeurd verhaal over liefde, verlies en hoop. Deze autobiografische roman laat een ander licht schijnen op een leven met beperkingen.   Hij zou niet oud worden, hadden de a ... Lees meer

    Prijs:
    € 20,99
    ISBN:9789023957294
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Waar rook is

    Waar rook is

    Hitchcock, Grace

    Romans, januari 2020

    'Waar rook is' van Grace Hitchcock is een wervelende mix van humor, spanning en romantiek, voor de liefhebbers van Deeanne Gist en Karen Witemeyer.   Op de Chicago World's Fair in 1893 ziet Winnifred Wylde hoe een ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789029728744
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Onder moeders vleugels

    Onder moeders vleugels

    Alcott, Louisa May

    Historische romans, januari 2020

    Louisa May Alcotts klassieker 'Onder moeders vleugels', ook bekend onder de oorspronkelijke titel 'Little Women', is opnieuw verfilmd met o.a. Emma Watson en Meryl Streep.   De zusjes March: wie kent ze niet? De li ... Lees meer

    Prijs:
    € 12,99
    ISBN:9789029729451
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Geschonden vertrouwen

    Geschonden vertrouwen

    Wageningen, Gerda van

    Streekromans, januari 2020

    Historische roman over de cichoreifabriek bij ZierikzeeLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN:9789020535754
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Fortuinlijke boerenknecht

    Fortuinlijke boerenknecht

    Wisse, Clemens

    Streekromans, januari 2020

    Streekroman over de zoon van een baggeraar en de dochter van een welgestelde boerLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN:9789020536164
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Eerstelingen in Jeruzalem

    Eerstelingen in Jeruzalem

    Petra van der Zande

    Bijbelse romans, januari 2020

    Rond het jaar 1000 v. Chr. begint koning Shlomo (Salomo) met de bouw van de Tempel in jeruzalem, Israël. Omdat hij een specifieke vakman nodig heeft, schrijft Shlomo naar koning Hiram op Sur (Tyrus). Huram Avi word ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,65
    ISBN:9789657542002
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Christelijke romans

Bent u op zoek naar christelijke romans? Dan bent u bij Kameel.nl aan het juiste adres! Ons assortiment bestaat uit honderden romans en christelijke fictie boeken. Met ons brede aanbod van boeken geven wij u de keuze uit christelijke romans van alle christelijke uitgeverijen. Zo vindt u bij ons titels van bestseller auteurs, maar ook van talentvolle schrijvers uit eigen land. Op deze pagina vindt u de nieuwe romans van en christelijke leesboeken.

Christelijke romans Top 10

Elke maand verschijnt de Top 10 christelijke romans. De Top 10 bevat de beste en meest verkochte christelijke romans van het moment. Dus twijfelt u erover wat u zult lezen? Kies dan een boek uit de Top 10, daar zult u gegarandeerd plezier aan beleven.

Van historische romans tot thrillers

Het woord ‘roman’ is een containerbegrip. Daarom hebben wij de romans onderverdeeld in subcategorieën: algemene romans, bijbelse romans, historische romans, literaire romans, oorlogsromans, spannende boeken en thrillers, streekromans en voordeelromans.

Met uw aankoop bij Kameel.nl steunt u het goede doel!

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2020 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)