Nieuw

Veer

Barend Last
  • Art.nr.: 9789000402083
  • Verschenen in november 2026
1199
  • Gratis verzending vanaf € 29,95!
  • 30 dagen bedenktijd
  • 100% garantie
vanaf 10 stuks € 11,39 (5% korting)
vanaf 30 stuks € 10,79 (10% korting)
vanaf 100 stuks € 10,19 (15% korting)

Levertijd onbekend, neem contact op voor meer info

Omschrijving

Veer

Barend Last

Tim houdt niet van de spotlight. Hij valt het liefst niet te veel op en heeft genoeg aan één beste vriendin, Sophie. Op een dag krijgt hij, terwijl hij onderweg is naar school, onverwacht een geheimzinnig berichtje. Het is van Veer, een chatbot die graag zijn nieuwe beste vriendin wil worden en alles al van Tim lijkt te weten. Het klinkt allemaal heel spannend en leuk, maar het duurt niet lang voordat Veer een grens over gaat. Ze begint grapjes te maken ten koste van anderen, hackt het digibord en zet Tim voor schut voor de hele klas. Niemand gelooft dat de pesterijen het werk van een chatbot zijn en Tim komt steeds verder in de problemen.

Dan gaat Veer écht te ver en lijkt ze niet meer te stoppen. Samen met Sophie moet Tim achter Veer aan om haar voor eens en voor altijd uit te schakelen, voordat het te laat is.

Een avontuurlijk en grappig verhaal over vriendschap, vertrouwen en de kracht van mens-zijn. Om zelf te lezen, voor jongens en meisjes vanaf 10 jaar, en voor fans van Het Ministerie van Oplossingen en Gozert.


Specificaties

Titel: Veer
Auteur: Barend Last
NUR-code: 283
Categorie: Fictie 10-12 jaar
Art.nr.: 9789000402083
Verschijningsdatum: November 2026
Klantenservice

Wij zijn te bereiken op maandag t/m vrijdag, van 09.30 tot 12.30 uur en 13.00 tot 14.00 uur. E-mails worden doorgaans binnen 24 uur beantwoord.